| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Úplně jsem si vzpomněla na sebe před cca 12-ti lety :-) Řidičák jsem měla, ale ve Zlíně jsem jezdila hromadnou dopravou a za volant jsem sedla jen, když už nikdo jiný z rodiny nemohl. A pak jsem se přestěhovala k Brnu - mimo dosah MHD a bylo to.... Najednou jsem prostě řídit musela. Začátky byly těžké - Brno jsem vůbec neznala, takže jsem jezdila po cestách, které jsem si pamatovala coby spolujezdec, když jsem tu jezdila na víkendy za budoucím manželem a někam jsme vyráželi. Když jsem potřebovala jinam, nastudovala jsem si trasu, napsala na papírek a i když jsem bloudila, nakonec jsem vždycky cestu našla:-D Takže začneš a zvládneš to, až to budeš opravdu potřebovat:-) Hodně štěstí :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.