| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Inko,

no protože je mám stále v autě ~;). Ony tam nepřijdou, je to na druhém konci města, já jezdím "kolem" autem, tak je větší šance, že to tam hodím já.

Holky jak dojíždějí do školy, tak už tady do města (říkejme tomu tak, i když je to díra) nepřijdou.

Vlastně mě to ani nenapadlo jim o to říkat. Já jsem si je doma našpendlila (teda muž je na mně našpendlil), hodila je do auta s tím, že je tam zavezu....a pořád myslím na to, že to musím udělat, a nějak už pak vůbec neuvažuju o tom, že by to šlo i jinak...teoreticky by mohl i muž....přeci jen už je tu víc než já (dřív hodně jezdil do Prahy, tak mě to prostě ani nenapadlo, že by mohl)....

Tak snad mě nepošle kamsi, zrovna včera mi byl přezout auto, tak může mít pocit, že mám vybráno ~;).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.