| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evelyn,

já vím, už jsem objednávala, ale kalhoty mi většinou nesedí a jsou dlouhé, zkrácené velikosti moc nemívají ~7~.

Pak jsem měla ještě jeden net obchod zaměřený přímo na plnoštíhlé až tlusté, ale tam byla dost úděsná kvalita, takže jsem jim toho většinu vrátila. Alě něco ještě mám.

Poslední super kauf kalhot se mi povedl v Kiku, když jsem jezdila do Budějovic. Loni v létě jsem se tam vypravila cíleně a zjistila, že tam už KIK není ~e~. Bohužel tady nikde Kik není, bylo by to na celodenní výlet, což je k ničemu, když nevím, jestli tam zrovna mají takovou akci na obr velikosti jako tenkrát.

A pak ti Vietnamci, nepočítám takové ty "umělé" kalhoty, někdy jsou z docela fajn materiálu a pohodlné, ale většinou je to moc umělé i na mě. Ale jen u nic jsem třeba sehnala dříny s gumou v pase, které mi fakt seděly, jako by na mě byly šité. Jenže už je to dávno a kalhoty byly odnošené až do úplného roztrhání.

No a pak občas něco seženu na MMB, tam je výhoda, že to většina prodávajících má opravdu dobře naměřené, takže se štěstím se najít dá.

Na trika chodím do Takko, ale už snad rok tam neměli nic, co by mi sedělo.

Kdysi jsem si koupila nádherné kalhoty s širokými nohavicemi v C&A, ale právě jsem k tomu neuměla vybrat triko a tenkrát na můj dotaz prodavačka naprosto nechápala, co po ní chci, neporadila...tak jsem ty kalhoty nenosila, že až mi někdo poradí, co k nim nosit...a pořád nebyl čas.....a nakonec jsem je nidky neměla na sobě a teď už jsou mi malé ~n~.

Ono je to všechno strašně náročné na čas. Není to jen vlézt do krámu a vybírat, co se mi líbí (vím, jak nakupuju s holkama ve vel. 36 - 38, ten výběr fakt je a stačí mít vytipovaný styl a je to otázka na 10 minut, když člověk něco potřebuje). Teď už jsou holky velké, tak už se nemusím ptát prodavaček, ale to shánění a zkoušení prostě trvá ~d~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.