| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

77krasko,

já a plavat ~f~. To jsem psala už v úvodu, že zrovna plavání a já nejde moc dohromady, já nesnáším vodu a jsem prakticky neplavec ~f~. S tím plaváním jsme to zkusily s jednou kamarádkou odtud, abychom se vzájemně podpořily...no vydrželo nám to velmi krátce, snad týden....vždycky do toho něco vlezlo, což tedy souviselo i s tím, že člověk nemohl do bazénu kdykoliv, ale jen v těch několika málo hodinách týdně a musíme tam dojíždět, takže čas navíc....

To už dávám větší šanci tomu "nežrat", v létě to jde, nevadí, když budu několik týdnů protivná z hladu, což by ve školním roce samozřejmě v práci vadilo...a když nedojedu na nákup, tak je to v pohodě, protože nikdo jiný se namáhat nebude a tak tu opravdu nebude co jíst ~t~.

Akorát tyhle plány mám každý rok a pokaždé to někde selže nebo nevím, proč to nevyjde ~l~. Nejlepší by bylo nemít auto. To dělá strašně moc, že člověk sedne a je hned v obchodě. Už jen to sednutí místo prácházky, že....

Jinak se v létě víceméně flákám, letos možná pojedeme na dovolenou, ale jinak dávám do kupy barák a chystám si další školní rok, jedu ve svých biohodinách (ve dne spím, v noci kmitám jak šroubeček a matička dohromady), vyžizuju, co je potřeba....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.