| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jednou manžel s malým synem objel pá prodejen nábytku, chtěli jsme koupit nový gauč. Odpoledne jsme do jedný jeli ještě jednou všichni. Starší paní prodavačka mi asi 10 minut nadšeně chválila manžela, jak to všechno zvládnul se synem úplně sám! Přitom tam s ním jenom přišel, obešel gauče a zas odjel.

Když jsem jela se školníma dětma na týden do zahraničí, syn byl asi tříletý. Moje matka se mě hrozivým tónem ptala, kde jako bude syn, odpověď, že doma s manželem, ji nesmírně překvapila. Neméně hrozivě se zeptala, zda si jako manžel vezme dovolenou? Šokovalo ji, že ano. Když jsem se vrátila, říkali mi kamarádky i moje emacipovaná sestra, že je manžel dobrej, že to zvládnul. Když jsem to slyšela asi po desátý, už se mi otvírala kudla v kapse - byl týden doma, syna vodil do školky a chodil si pro něj ve tři! Ano, bylo fajn, že mi umožnil na týden odjet, ale že by to byl nějaký heroický výkon, to si opravdu nemyslím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.