| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holko, nepomůže nic~:(. Buď to tam je nebo není. Výmluva na nedostatek času je "nemám zájem". Pro mě největší záhada lidské komunikace, když jeden chce a druhý neví, jestli chce (vlastně tedy nechce, ale ještě není ochoten si to přiznat), a nechá v tom toho prvního plácat. Je to jedna z věcí, které mě nejvíce na druhých dráždí a vadí, když jasně neprojeví, co chtějí. Špatně rozlišuju takové ty zástěrné fráze a mám přesně tendenci pátrat v sobě, co dělám já divně, že ta reakce je taková divná a neurčitá. Postupem věku už jsem se vypracovala k tomu, že taková reakce ve mně vzbudí až vztek a znechucení. A to i u kamarádky, když mě nechce "ranit" a ruší schůzku s nějakou podivnou nepravděpodobnou výmluvou. Jsem typ, co chce slyšet pravdu, že se jí prostě nechce, protože je unavená, bez nálady, cokoliv (což v pohodě beru, taky se mi to stane), a vyjádření lítosti, že jí to mrzí, a že se určitě sejdeme jindy. Sama nevím, jestli už jsem paranoidní, nebo prostě z lidí cítím, když lžou a vyvolá to ve mně neurčitě negativní pocity.

A k tématu, to už je jasné. Nemám ráda plaché kroužící chlapce. Potřebuju přímé, emoce vyjadřující typy. Jinak schnu, trápím se a nechápu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.