| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já vím, že to za to nestojí. Vždycky jsem si o sobě myslela, že to mám v sobě srovnané, nevěru jsem vždycky odsuzovala.
A najednou tohle...
Intimní chvíle s tím druhým se mi tak strašně líbily... Kdyby byla možnost kde, tak se to už asi stalo. ~n~
Mám na něj kontakt a moc mě láká se mu ozvat. Sex neproběhl, protože já jsem nás nakonec udržela "v mezích". Byla jsem strašně zaskočená sama sebou. S prvním klukem to bylo pár týdnů sex. života, kdy jsme oba byli nezkušení, tak to za moc nestálo a pak jsem měla jen manžela.
A najednou tohle. Místo toho, abych vystřízlivěla a po zajetí do normálního rodinného režimu se mi ten druhý vypařil z hlavy, se stal pravý opak. Čím dál víc lituju toho, že jsem to nenechala k tomu sexu dojít a ochudila se o hezký zážitek. A strašně se sama před sebou za to stydím. ~f~ Prostě mě láká to zkusit s někým jiným. Ale sbalit úplně cizího člověka někde v pajzlu neumím a ani nechci. Toho druhého znám, vždycky jsme si byli sympatičtí, leta jsem ho neviděla a teď jsme se náhodou potkali. A smrdí to průserem.
A manžel by mi snesl modré z nebe a já... ~f~
Kdyby chudák věděl na co myslím...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.