| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no tak existuje nekolik zpusobu cestovani. Nekdo leti nizkonakladovkou na okraj Londyna, nekdo draz bliz centru, neb nechce vstavat o pulnoci a odletat v noci.
No a nekdo jede z letiste vlakem, autobusem a nekdo taxikem. Taky jsem s tim od zacatku pocitala.
A pokud hotel stoji v ulickach Soho /ten nas hotel The Soho/, kde autobusy nejezdi, tak mi fakt nestoji za to se nekde trmacet vlakem a pak hledat spojeni k hotelu, ktere stejne neexistuje, takze si toho taxika stejne musim vzit.
Zakladatelka psala o odvozu z letiste, tak jsem ji napsala, ze je to vyhodnejsi nez anglicky taxik.
Taky jsem napsala moznost okruznim autobusem a napsala jsem, kde muze primo koupit vstupenky na lod. Nevim co je na tom nemravneho.
Hele, ja se tady nehorutim nad nikym, kdo to nedela jako ja, tak bych byla rada, kdyby se nikdo nehroutil nad tim, ze jsem napsala, co jsem napsala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.