| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Diva Baro, psat kratke texty, reagovat na to ci ono rychle a diskutovat stylem chatu je dost problematicke a neprehledne.

Kdyz nekdo popisuje, co dela, a druhemu se to nelibi, CASTO si k tomu, co je napsano, vklada i sve "dodatky", ktere v tom textu puvodne nikde nebyly. (priklad - chapu, zes vyjadrila "stylem", ovsem....: " píšeš stylem "jen já to umím nejlíp, mně to funguje, takže tak je to správně, vy, co nechcete zkusit něco nového, to děláte špatně".

nikde jsem nenapsala JEN JA TO UMIM NEJLIP....... TAKZE TAK JE TO SPRAVNE..... TO DELATE SPATNE...." Psala jsem o sobe a opakovane psala, ze to jsou moje nazory (samozrejme neni mozne to psat u kazdeho textu jako dodatek, vychazim z toho, ze kdyz to napisu nekolikrat, neni nutne to psat v kazde odpovedi) = chci zkouset nove veci porad, v tech mych textech taky bylo psano ruznym zpusobem, ze to jsou MOJE nazory, TAKHLE TO DELAM JA a mne to funguje (=ne jen ja to umim nejlip, mne to fungfuje),a at si kazdy dela, jak mysli. Taky jsem nekolikrat vyjadrovala, ze se prizpusobuju potrebam a schopnostem zaku a snazim se najit zpusob, ktery vyhovuje jim, a to hledam pro kazdeho individuelne. (=cili ne, ze jim neco vnucuju, protoze JA to vim lip).

To, ze nekdo pracuje svym zpusobem, samozrejme nezarucuje, ze to je ten nejlepsi zpusob pro vsechny, a to ani pro zaky, ani pro kazdeho ucitele. (k tomu jsem poznamenala, jak vyse uvedeno, ze JA se snazim hledat, proc zak neni schopen... a najit zpusob, jak naucit i toho ci onoho). Muj nazor je, ze kazdy ucitel ma povinnost hledat nove moznosti (a samozrejme mi je jasne, ze osnovy..., cas.... ekonomicke moznosti... ap., to nebudu dal rozvinovat). Napsala jsem taky, ze ja vsechny tyhle moznosti mela (=na rozdil od vetsiny jinych), ze jsem mela moznosti (a taky odvahu) menit misto a vybrat si, kde mi ty moznosti nekdo poskytne, a nemusela jsem pracovat nekde a delat neco, co mi nevyhovuje. Mela jsem stesti na sefy, kteri tohle videli a umoznili mi ruzne experimentovat - vetsinou si vybirali oni mne, protoze mne od nekoho znamil, a castecna ja je - kdyz jsem mela pocit, ze mi umozni pracovat, jak jsem chtela JA. A samozrejme vim, ze kazdy tuhle moznost nema. A taky, ze vetsina lidi, kteri ziji jen ve sve zemi, nevi, ze obzvlast, kdyz clovek zacina nekde v jine zemi, musi se prizpusobit te zemi a hodne na tom pracovat, aby ukazal, co umi a byl ocenen. Sice ne zas tak financne, ale radost z neceho, co funguje a co pomaha mnoztsvi jinych, taky neni k zahozeni..

I mne zajimaji jine nazory. Krome ruznych diskuzi je hledam i jinde - v ruznych teoriich atd atd, ovsem to je na dlouhe objasnovani a tim padem nemozne takhle na chatu v kratkosti a jasne napsat.

Tohle pochopitelne neni zadna omluva za to, jak pisu co pisu. Nemam za co se omlouvat, kdyz popisuju neco, co MNE a mym zakum ruzneho veku vyhovuje - nikomu to nevnucuju.

Mne se napr. krasne diskutuje s Filipem - nazory se casto velice ruzni, ale Filip treba bez problemu vnima, ze mu je nevnucuju a nemusim mu to nikde opakovane napsat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.