| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Kuli" mi nevadí, tu zdejší přispěvatelku mám ráda a vnímám to tak trochu jako podpis. ~;)

Jinak jestli chyby ovlivňujou můj názor na toho člověka... v podstatě jo. Pokud jinak to, co píše, má hlavu a patu, a je mi jinak sympatickej, ~;)~d~ tak jsem schopna ještě pobrat, že je dyslektik, a "prominout" mu to.

Ale vadí mi:

- když někdo dělá chyby v oficiálních dokumentech (protože když na tom extra záleží, tak by si to měl dát od někoho přečíst)
- když je někdo celkovej negramot (což obnáší ty chyby + chudozubý myšlenkový obsah)

a STRAŠNĚ mi vadí přístup, se kterým jsem se setkala jen u Zetka - "píšu blbě schválně, abych provokoval blbce, a komu to vadí, ten je blbej", kombinovaný s tou útočností, kterou tu občas prezentuje ~o~.

Já chápu, že má nějakou dys-poruchu, to mi nevadí. A chápu, že je obecně nefér vytahovat ve věcným sporu formální chyby. Kdyby se Zetko ohrazoval v tomto smyslu, tak bych byla na jeho straně. Ale pokud on píše ostatním velmi tvrdě a nespravedlivě i ve věcných věcech ve smyslu "kdo si nemyslí to, co já, je blbej", ale sám oprávněnou výtku nedokáže unést, tak chápu, že člověk nevidí důvod, proč mu v tom pak neomáchat čumák. Každej nemá náladu na "kdo do tebe kamenem, ty do něho chlebem", a pokud někdo ty kameny sám hází a pak se okázale diví, že mu občas nějakej přiletí zpátky, tak mně ho ani není nijak líto.

(Kdyby si odpustil ty neuvěřitelný útoky a občasný ubohý vytahování, tak by Zetko možná mohl bejt i docela sympaťák, ale takto si to dost významně kazí) ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.