| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Libiku, ne, Zefýr se na to připravit nemohla. Ale o tom jsem snad nepsala, jasně, že je super, že to ustála (člověk ustojí leccos, když není zbytí)...i když já bych se možná z "poznávačky" v tom případě omluvila, že na tom nejsem fyzicky dobře.
A jasně, že si Zefýr odnesla "trauma", ale třeba si v ten den stalo něco jiného, co by se jí vtisklo, kdoví. ~d~~7~
Taky mám události, které bych enrada opakovala...a pojí se třeba s vůní, písničkou nebo tak...

A otázky typu - jak se cítí ten a jak se cítí ten...to snad se nedá dopředu odhadnout.
Já po 4 dětech, kdy přes 30 let slýchám různé hlásky "mami", se občas otočím i na hlas cizího dítěte.
No a co?
Jako že jsem špatná, že nepoznám "mami" od vlastního dítěte? Nebo nechápu.
Asi nemám s mateřstvím problém...a moje děti s mým mámovstvím taky ne.
Já zas vnímám jiné situace (by´t druhými přijímané a žádané) jako problematické, je to prostě o úhlu pohledu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.