| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No já teda taky nemám nijak v oblibě crocsy. Mám originály, nepohodlné mi nepřijdou, ale prostě takové divné. Navíc se mi to blbě obouvá, vždycky se mi tam začne zavazet ten pásek, překlápí se mi. Nevím možná mám nějaký vadný kus, nebo jsem gramlavá, protože děti v tom lítají celý léto, nazouvaj a vyzouvaj rychle.
Na dovolenou mi to přijde extrémně nepraktický, protože jsou velký, zabíraj dle mého děsně místa, dětský teda beru, jelikož je mají rádi, a jsou menší než dospělácký, ale místa to zabere na můj vkus moc no.

Já mám v oblibě jedny terkový sandále, který se daj nosit i nezapnutý, takže se perfektně nazouvací a jsou děsně pohodlný. Akorát dosluhují a už je asi nikdy neseženu ty stejný.~n~

Na dovolenou jedu v teniskách a s sebou žabky. Vychytala jsem konečně ty který se dobře nosí, fakt jsou žabky a žabky. Mně vyhovuje když je to na prsty látkový.

Nemůžu nosit vysoký podpatky, zabila bych se na tom, a taky bych v tom nedokázala asi řídit. To nechápu jak to ty ženský dělaj. Můžu nosit podpatek jen do určité výšky, mám pár krásných bot, naivně jsem myslela že to půjde, ale prostě bolí mně z toho nohy, takže mi leží doma.

Jinak nerada nosím sukně, nosit je můžu, žádný objektivní důvod asi nemám, snad jen že ty křivky už teď nejsou zrovna ideální, ale prostě nerada, takže výjimečně.

Trekovky nenosím často, mívala jsem je na daleké cesty po zeměguli, ale měla jsem ráda vyšší pevně uvázané, přišlo mi že se mi tak líp chodí. Při náročné chůzi mně v nízkých botech bolely nohy.

Vůbec nejradši z bot mám beztkaničkové tenisky. Do práce tedy nosím něco elegantnějšího, byť většinou k riflím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.