| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ani ne, kvůli tomu bych neodcházela. Resp. nabídky mi chodí průběžně od head hunters a některé jsou třeba i "lepší", ale jsem loajální a dosud jsem všechno odmítala a vůbec na tím nepřemýšlea.

Spíš mě štvou nekoncepční pokyny holdingu. Pokyn našeho generálního ředitele je, že budujeme věc xyz, tak to vymyslím, tři měsíce píšu ve volném čase 500 stránkové zadání, udělám výběrové řízení na dodavatele a pak přijde pokyn z holdingu, že celá Evropa má budovat místo toho pravý opak. Potom třeba zavádíme SAP a za chvíli zase nezavádíme SAP. Už dokážu i předvídat, co je práce do šuplíku, ale nemůžu domu zabránit, protože je to vyšší moc. Je to něco jako EU v malém :-) a je to čím dál tím horší. Okolo všeho spousty práce a navíc hromady schůzování.

K tomu se ale musí dělat i věci koncepčně, co jsou opravdu třeba, mají smysl a přinesou výsledky. Jsme pak všichni utahaní na zhroucení a jsme na sebe v nejbližším týmu protivní a přitom zbytečně. Kdyby se dělalo jen to, co má význam, tak jsme v poho. Začínám přemýšlet, že mě to přestává bavit a vyhlásím osobní Brexit. Práci najdu bez potíží, s tím problém nebude, ale šla bych s jistotou zase do nějakého molochu, tak se děsím toho, aby to nakonec nebylo všude nekoncepčně chaoticky stejné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.