| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jak reálně šetříme? Taky blbě, nic si z toho nedělej. ~x~
Měli jsme období, kdy jsme měli jako rodina fakt málo, já bez práce, bez podpory, manžel podprůměrný plat. A vyžili jsme. Od výplaty k výplatě, ale dokázali jsme to. Jak, to je mi dneska záhadou.
Dneska máme příjmy oba, ale máme i větší výdaje. Hypotéka, synův koníček, oblečení atd.
Když jsem byla nezaměstnaná, měla jsem dost času na to, abych obíhala krámy a honila zboží v akcích, vařila, moc věcí pro sebe jsem nepotřebovala atd.
Zatímco od doby, co chodím do práce, musím "nějak" vypadat, dojíždíme, občas nestihnu uvařit, tak si na jídlo dojdu... Ono to vypadá jako blbosti, ale ono se to nastřádá.
Zkrátka moje zkušenost je taková, že malé příjmy=malé výdaje, velké příjmy=velké výdaje.
A to žijeme poměrně skromně, jestli teda budu srovnávat názory a zjištění tady z rodiny.cz. Nepěstujeme žádný drahý koníček, vyjma synův, ale i ten je v porovnání s jinými ještě levný, nekupuju si kabelky v ceně mzdy, ani manžel nerozhazuje, naopak, je šetřivý na můj vkus až moc. Na pořádné dovolené jsme nebyli leta. Tak kde nechal sakra tesař díru? ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.