| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Anett, mám to asi podobně - já třeba vyrostla v rodině bez auta a když jsme s manželem v začátcích jezdili jeho Škodovkou 120, tak mi to přišlo skoro jako luxus, že se vozíme autem~:-D. A třeba vyloženě nový nábytek nemáme doteď, jsme spolu 19 let...něco jsme měli z jeho bytu, něco jsem si odvezla od našich, pár kousků jsme dokoupili, něco jsme získali za odvoz a upravili jsme si to podle svého...a jsme spokojení, nemáme potřebu to měnit...jenom ta kuchyň už pomaličku dosluhuje, tak tu budeme muset časem řešit, ale teď zase do toho přišel kotel, tak kuchyň musí ještě počkat...brát si na ni půjčku určitě nebudeme....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.