| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

MOje dítě polykalo prášky bez problémů- byly to takové ty malé, nějaká prevence na zuby. Pak to přestalo brát a muselo polykat atb. a nastal problém, protože to zapomnělo. Po uzdravení jsem tedy zakoupila nějaké malé tabletky něčeho - už nevím, jestli nějaký vitamín či stopový prvek. To šlo snadno, takže se to zase naučilo polykat. A pak už šly dobře i klasický léky, i když byly větší.

když bylo to období, kdy to nešlo, tak jsem prášek rozdrtila do rozblemcaného banánu nebo jahody. A udělala jsem to dost dopředu, aby se to dobře rozpustilo. A bylo to do většího množství, aby se hořkost v tom opravdu ztratila - třeba půl misky.

Co zkusit ten atb sirup, ale tak, že se smíchá třeba ten pomerančový brufenový se šťávou z pomeranče nebo ten jahodový paralenový s rozmixovanými jahodami?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.