| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám čtyři psy a sedm koček (nepočítaje další, provozuju takové soukromé depozitum a "terénní služby" kočkám), o další zvířeně nemluvě, vždycky jsem byla do zvířat cvok.
Ale do postele ani na další nábytek nemají zvířata přístup, dva ze psů žijí celoročně venku. Mají výcvik, aktivity, krmení masem, každodenní dlouhé procházky a zaměstnává je i hlídání obrpozemku a domu, nemyslím si, že by byli nešťastní. Navíc jsou to nezávisláci a střežení domova je u jejich plemen typické zaměstnání. Samozřejmě je každý pes nejšťastnější se svou smečkou, ale od jara do podzimu jsme s nimi venku prakticky taky a dělat z hrdého středoasiata gaučáka je nesmysl a dle mého i poškozování plemene.
Ostatním lidem do toho, kde mívají svého domácího mazla, nemluvím, ale mám za to, že kavkazan nebo tibetská doga v panelákovém bytě je stejná blbost a trápení toho zvířete, jako strkat čivavu do boudy na dvorku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.