| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Držím palce - na operace, na zvládnutí konce školního roku, na to zdraví celkově a kéž by se vám nějak podařilo přemoct ty finance ~;((

S více úvazky mám zkušenost, takhle jsem jela něco přes rok, ale ani jedna práce teda nebyla manuální. Dělala jsem celý úvazek v kanclu, k tomu jsem 2 x nebo po nějakou dobu i 4x týdně učila v tříhodinovém kurzu a k tomu jsem ještě měla takový "šolich" - chodila jsem externě na sociální šetření a podobně, tak jednou týdně cca 3 hodiny + nějaká příprava. K tomu jsem ve zbytku času pro kamarádku šila hračky (komponenty), ale jen někdy... a k tomu jsem měla čtyřleté dítě a byla v podstatě sama s ním. Musím podotknout, že všechny ty činnosti mě vlastně dost bavily a byla jsem ráda, že se to tak potkalo a že jsem vydělala prachy, získala spoustu zkušeností... ale znova už bych to asi nedala.

Jde to krátkodobě, když člověk ví, proč to musí vydržet. Je dobré, že se i manžel v rámci možností zase zapojil a dcera taky pomáhá... táhnete fakt za stejný provaz ~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.