| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,moc díky za tenhle příspěvek~:-D včera jsem odpadla,ale dnes se probudila v bojové náladě. Takže:
1. Tiskového mluvčího bych fakt asi potřebovala. Syn před chvílí odešel do školy. Tak jsem zavolala mamce a výsledek je ten,že jsem se s ní ještě pohádala. Prostě po několikátém odmítnutí ze mně vypadlo něco,co mám v sobě už dlouho.To jsem si vybrala chvíli,že~;). No jo no,naše rodina by byla na další diskuzi.Tak nic,včera mě ještě něco napadlo,tak snad to klapne.
2. Ty kalhoty nejsou zase tak nutné,ale bodly by.Vzhledem k tomu,že malej se ještě včera vytasil s nějakými spec.potřebami do školy,zakládám na to nové téma .Tak kdyby jste někdo něco z toho vlastnil,prosím ozvěte se a předem děkuji~;((
3. O zvýšení platu si řeknu odpoledne,ale asi to neklapne.Ale vzhledem k tomu,že jsem se tedy dozvěděla,kolik berou pomocné síly v kuchyni,jdu hned za chvíli žádat o místo do nejbližší provozovny.
Tak teď vážněji.Vzala jsem si ještě teď dopoledne volno.Něco musím dovyřídit a snad si nějak zařídím ten víkend.Je to o něco víc než 900 a fakt to dost potřebuju.Napadlo mě ještě pár věcí.Hlavně se musím trochu dostat z toho finančního presu,oni se potom lépe hledají další řešení.Minulý měsíc,jsem z toho díky pomoci,za kterou jsem fakt moc vděčná vybruslila.Bohužel se musí vždycky objevit něco dalšího...
A myslím ,že tu hubu otevř~:-Dít umím,ale asi to děělám nějak blbě blbě no~l~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.