| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jen jíst málo nebo dokonce hladovět je špatně. Rady asi znáš, jíst víckrát denně malé porce, rozložit dobře jídlo během dne, hlídat si opravdu všechno, co sníš.

Já jsem nabrala kila asi z nepravidelného a trochu chaotického stravování a trochu i přimlsávání, i když jsem nikdy nebyla velký jedlík. A když chceš zhubnout, opravdu to chce pár týdnů si i počítat kalorie (nebo jouly), aby ses to naučila. Mně pomohl sebekoučink se STOB. Přílohy jsem nevynechávala, ale omezila.

Zhubla jsem asi 18 kg a zatím se dva roky celkem držím. Asi mám kliku, že můj metabolismus na změnu jídelníčku krásně reagoval.S pohybem to je slabší, v době hubnutí jsem spíš shodou okolností začala víc chodit, cvičit se donutím málokdy. Ale věř, mít z velikosti 44 36-38 za to stojí. Já bych potřebovala ještě trochu zpevnit, v mém věku to nebude jednoduché a bez cvičení to nepůjde. V jídle se neomezuju, jen nedělám ty největší chyby, kterými jsem si nadváhu vybudovala a ze zdravotních důvodů si hlídám sladké.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.