| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kdyz jsem se po prvni materske vracela do prace a zadala o part time (nadnarodni korporace, tenkrat asi 150 tisic lidi) tak byl rok 2006 a castecny uvazek jiz nebyla zadna atrakce senzace. A nebylo to nic nevidaneho ani mezi klientama. Urcite platilo ze vic castecnych uvazku bylo mezi sefama nez podrizenyma, coz logicky souvisi s vekem lidi. Ve 25 nikdo nema deti pokud chce delat karieru.
Ve 2014 jsem menila praci, jina globalni firma i kdyz podstatne mensi (50 tisic lidi) tak to byla jedna z beznych otazek od budouciho sefa i od personalistu: jaky chci uvazek, co maji k dispozici jako standard a ze si samozrejme muzu rict moji predstavu. Ja se teda vracela na plny a to zvedali oboci jestli se mi chce :) takze jsem jednani zamerila na flexibilitu a praci z domu podle potreby a nikoho to neprekvapilo. Nemluvim ovsem o CR to je fakt, ale nemyslim ze by to bylo zas tak jiny. Znam dost lidi co delaji ruzne na part time v Praze u velkych firem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.