| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Psala jsem jen a pouze návrhy, nevím, jestli Inka jede s dětmi, které si část dne prostě chtějí hrát - potom je třeba ta Hrubka podle mne opravdu vhodné řešení, standard drží slušný a to, co utratíš za dojíždění navíc ušetříš za to, že les a potok, průlezky, trampolíny, atd. kolem hotelů nic nestojí, jsou tam koně, bobovka, lanové centrum (u každého něco). Pokud bych si chtěla užít užít romantiku ve dvou, zvolím jeden z penzionů v centru nebo třeba ještě Alley. Já osobně nemám ráda velké hotely typu Flory, IBIS, NH hotelu.. - jsou ve všech městech na světě strašně podobné, člověk neví, kde se vzbudil a ve vzpomínkách hrozně rychle vyblednou - ale to je jen můj názor a každý to má samozřejmě jinak, pro mne jsou "konferenční" a proto jsem je jako takové uvedla. Olomouc je celá mrňavá, uznávám, že "širší centrum" nebylo nejlepší označení, jiné mne nenapadlo :-). Na Hradě nevím, Jakub parkování má. Koleje v poslední době dost zdražily a poměr cena/výkon se mi nelíbí, navíc nikdy nevíš, jestli ti nebude drnčet za hlavou celou noc večírek. DDM je pro batůžkáře - společná sociálka, jeden pokoj pro dva lidi(ještě jsme ho nechytli prázdný) 2 pokoje pro 5 lidí a jeden pro 11. Jinak v Olomouci působím celý život (skoro 50 let), poznatky z ubytování mám díky tomu, že jsem chvíli organizovala velké konference s velmi rozličnými účastníky, občas jsme obsadili většinu ubytovací kapacity v Olomouci. Slevomaty jsou výborný nápad!
Ještě mi vypadl Clarion přímo u nádraží - ale ten je rekonstruovaný v prostorách bývalého hotelu Sigma, nechali vnitřní zdi a ty pokoje jsou strašně prťavé - to je fakt spíš když se tam člověk chce jen a pouze vyspat. Naopak má slušné konfenční zázemí ale to je off topic :-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.