| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hadice, jistě se lze i vědomě dopracovat. Někdo to dá, někdo ne. Mě poměrně zajímá až fascinuje tahle otázka-problém, jak moc člověk vlastně "sám", vědomě, něco zmůže se svým životem. Přeci máme nějaké vlohy, nějakou výchovu, prostředí, nějaké zážitky, životní události, nahodilosti... a podle toho se chováme, rozhodujeme, "něco" v sobě dokážeme nalézt, nebo taky ne, jelikož to tam není.

Vždycky mě zarazí třeba, když někdo píše "obdivuju, jak běháš" (pravidelně, hodně...) - nojo, ale mě to baví, mám v sobě tu disciplínu vykopat se i v pět ráno, když to později nejde, prostě "jsem taková". Není na tom nic k obdivu. Každý je nějaký. Někdo zase denně rodině vaří. To bych asi těžko zvládala, ale proč to obdivovat - ten člověk na to prostě "má", tak to dělá.

No a někdo se dokáže z pesimisty přerodit, vypracovat na pohodáře, a někdo to nedokáže. Ne proto, že by nechtěl, ale něco mu k tomu chybí (vlohy, dosavadní vývoj života, ...).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.