| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo, no samozřejmě, že v Tobě můžu vidět jen to, co sama znám - jinak bych to nepoznala.
Samozřejmě, že je mi důvěrně známa intelektuální povýšenost, obratná manipulace využívající znalost práce se slovy i schopnost využít těchto dovedností k utvrzení se o vlastní hodnotě, o to větší, oč více lidí tím bolestně zasáhnu. Jenže pokud se mi to stane a zjistím to, tak se za to hluboce stydím a asi by mě vážně nenapadlo tu tím pyšně mávat tak jako teď Ty.

Drtivou většinu času je mi celkem jedno, jestli tohle prostředí využíváš jako psychoterapeutický ventil či cokoli jiného.
Jiné je to ale v případě, kdy surově zaryješ nehty do lidí, s nimiž soucítím pro problémy, o nichž se tu zmínili, a zejména pak do lidí, které považuju za své přátele.

Vím, že je pro některé lidi těžké zachytit to, čím jim ubližuješ - že to užuž vidí, ale když se to pokusí uchopit, tak to ujede pod prsty. Vím to, protože používáš techniky, které taky ovládám a kterým bohužel taky čas od času neodolám. Tohle je taková vysoce sofistikovaná forma agresivity, která dokáže velmi dovedně vytvořit obraz, v němž lidé okolo sice většinou cítí ostří, které jim má ublížit, ale ve chvíli, kdy by na něj chtěli přímo ukázat, jim ruka projede skrz. Ono v tom totiž není jedno primitivní agresivní sdělení - na to si umíš dát sakra pozor, aby tam nebylo - je to ostří tvořené odrazy a lomem okolního textu - funguje to jako hologram. Je vidět, ale nedá se vzít a nedá se proti němu účinně bránit, aniž by z toho bránící se nevyšel jako hlupák - jakmile se pokusí argumentovat proti jednotlivostem, tak se mu obraz rozpadne pod rukama a ty protest proti jednotlivostem samozřejmě snadno rozbiješ na prach.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.