| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Vím to, protože používáš techniky, které taky ovládám a kterým bohužel taky čas od času neodolám. Tohle je taková vysoce sofistikovaná forma agresivity, která dokáže velmi dovedně vytvořit obraz....."

Angrešt tak klobouk dolů, že ses k tomu přiznala... ~;(( Ano, i u tebe jsem si toho všimla i když je toho málo. Před asi třemi lety (nevím přesně,později jsem pochopila, že jsi v té době byla těhotná s druhým synem a zřejmě jsi takto ventilovala svoje obavy), jsi takto vystartovala i po mě, ano, ty drápky hodně dlouho bolely. Jakmile jsem se začala bránit, ty drápky jsi zarývala víc a víc a já z toho vycházela jako hlupák. Dlouho jsem z toho byla špatná. Tehdy jsem řešila také velkou bolest a tvé drápky mě dostaly. No už je to za mnou. Toto tvé přiznání mi dává sílu ti takto virtuálně úplně odpustit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.