| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo, kde ti nadávám? Ta pr..l byl eufemismus proto, jak tvrdě ti tady bylo Angreštem vyčiněno. Osobně jsem se nepřiklonila k tomu, co napsala, i když o nedostatku tvé empatie jsem přesvědčena. Což potvrzuje i to, že neustále trváš na tom, že ty můžeš jen za jednu stranu rovnice a když jsi nemyslela svým příspěvkem nic špatného, tak to nemohlo nic špatného v nikom vyvolat. A to je právě ten omyl pramenící v nedostatku empatie. Ale to ti nikdo nevysvětlí, protože k pochopení potřebuješ právě tu empatii, kterou nemáš. Přesto se pokusím. Určitá tvrzení a názory jsou samy o sobě zcela neutrální. Ale závisí na tom, kde je prezentuješ. Pokud proneseš svá budovatelská hesla na přednášce studentům, vše je OK, vezmou to jako inspiraci k zamyšlení, protože jsou v dobrém duševním rozpoložení. Pokud stejná hesla proneseš v nemocnici pacientům s civilizačními chorobami, kterým lze teoreticky předejít určitým stylem života, budou si tvá slova brát jinak, nikoliv jako inspiraci, ale jako pokárání, že se chovali špatně. Z edukačního hlediska v pořádku, z lidského hlediska kontraproduktivní. Dokážeš pochopit, že je tvá dobře míněná slova rozladí, protože na tom psychicky nejsou dobře? Že to některé může dorazit, protože si řeknou, je mi hrozně a ještě si za to můžu sám, jsem opravdu k ničemu? Kdyby stačilo říct, budu optimista a ono se stalo, tak by byl život jednoduchý. Když v člověku chybí ta jiskra, tak ji slovy nezažehneš.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.