| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"napsala jsi něco v tom smyslu, že "jsi zvládla věci, ze kterých by se jiní položili", přičemž vůbec netušíš, co má kdo tady z nás za sebou, takže mě zajímalo, proč je tak důležitý, že by to ti jiní nezvládli. "

Hele, Kudlo - veci, ze kterych by se jini polozili, existuje hafo ruzneho druhu.
Ja tady nediskutuju, kdo se polozi z ceho, natoz kdo ma co za sebou, a uz vubec ne, ze je pro mne neco dulezity, natoz proc by bylo dulezity, ze by to jini nezvladli. Taky nediskutuju, ze by to nezvladli jini =zdejsi ucastnice (=vsimni si - rovnitko mezi zdejsimi ucastnicemi a jini NEDISKUTUJU, pouze pisu JINI.

A porad - ze je neco DULEZITY pises ty.

Ovsem to jsme opet u toho slovickareni, na kterym ti tak zalezi.

A velice silne pochybuju, ze to, co jsem zvladla, bys zvladla ty, ale I TO NENI VUBEC DULEZITY.

A jestli mas dojem, ze se ti nejak podari utlumit moje silny sebevedomi, tak to jsi taky na omylu. Jak opakovane pisu - ja vim, co umim, co zvladnu a co muzu, jak pro sebe, tak pro jiny. A to je fakt moc dobry vedet a opakovane si to procvicovat a dokazovat. Sobe, ne treba tobe. Co ty si o tom myslis je uplne mimo.

(A tohle fakt nepisu, ze by se mne nejak dotklo, co si o mne myslis a tak podobne. To mi je fakt uplne mimo. Taky mi je z tvych prispevku jasny, jak te to stve).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.