| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evelyn, jestli je číslo ve tvém profilu ročník, dovolím si nesouhlasit - jsem stejný a většinu přátel na fcb mám ve své věkové kategorii. Za mě paráda i to, že jsem v kontaktu s lidmi z opravdu z celého světa - před fcb se člověk s někým potkal třeba na nějaké konferenci, dovolené, bylo to bezva, ale tím to haslo až do dalšího setkání za dva roky na další konferenci nebo zůstala vzpomínka v podobě fotky a šmytec.
A k otázce - na Rodině určitě závislá nejsem, občas jsem tu pár dnů po sobě, pak se tu měsíc neukážu, nebo projedu názvy nových diskusí a nic mne nezaujme. Pravidelně jsem chodila na Vícečetky, než jsme zmizely po nějakém nedorozumění v počtu cca 20 kousků na jiný server do uzavřené diskuse. Dost holek pokud vím jede paralelně, já už se nevrátila. A pak jsem ještě nakukovala na Krkavčice, než chcíply:-). Fcb je horší - mám tam i profesní profil a stránku neziskovky, jen fcb stránku mají třeba trenéři Zumby kam chodím a tedy se bez fcb nedozvím, že hodina odpadla, ale začala jsem vědomě snižovat čas a zařazovat dny BEZ, měla jsem pocit, že už je toho moc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.