| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Žženo,

musím říct, že obdivuju, že vždy dar vymyslíš. Já totiž i když ty lidi znám, tak netuším, co všechno mají/nemají doma, zda by se jim to nedublovalo. Mám problém vymyslet i dárky k narozeninám/vánocům jiným než nejbližším.... někdy mě věc ťukne do nosu a je to taková věc, že vím, že jí mít dotyčný nebude, ale většinou je to složité. Takže ty peníze to většinou jistí (a opakuji, tu výši aby pokryla náklady dotyčným si stanovuji sama a samozřejmě je to i průsečík toho, co si můžu dovolit). poslední dobou k tomu přihazuji ještě vlastnotučně vytvořené přání, protože se věnuji kaligrafii a je to trošku něco jiného. Navíc výběr přání je ještě horší, než darů - mám pocit, že rozumná snad nevyrábějí (i když vím, že ano, my jsme jich dostali fůru moc hezkých, ale dkyž potřebuji, zásadně na nic nenarazím).
my jsme otázku darů formulovali až do informací ke svatbě zasílaných meilem )pokud se nás už předtím někdo neptal osobně), psali jsme tam, že s dary si nikdo nemusí lámat hlavu, ale pokud by přeci jen něco darovat chtěl, tak oceníme finanční příspěvek na stěhování. Brala sjem to i tak, že se některým uleví, že nemusí nic vymýšlet (mě se totiž vždycky uleví :D ). Nakonec se sešlo pár vtipných dárků a zbytek peněz, pro mě lepší, než kdyby zbytek byl ve věcech, co by se dublovaly....
A Kudla má pravdu, i ty klasické dary jsou svým způsobem příspěvek na svatbu, jen ne tak okatý.... Ale je to forma ušetření peněz novomanželům, které můžou pak využít na svatbu...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.