| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem opet fascinovana tim, jak se tady nikdo nevenoval svym detem ani kdyz byly v prvni tride a samo jsou to vsechno tridni premianti, kteri se na 8g dostavaji bez uceni a jakekoliv pripravy ~2~
Prvnacka:
ptz nam ucitelka v 1 tride kladla na srdce, ze prvnackum je treba se venovat, pomahat s pripravou i pomucek do skoly, tak jsem to dle moznosti delala. Cetly jsme spolu pismenka, u nas se uci sfumato, takze i kdyz nejaka pismenka dcera uz znala, ucila se je de facto znovu. I ted na konci roku by nam mela cist min 5 min denne.
Ctvrtacka:
Uci se sama, obcas mne pozada o prezkouseni kdyz pisou velkou pisemku, obcas neco dovysvetlujeme, kdyz se zepta, tradicne anglina, kde ma jejich uca fakt desnou vyslovnost a prace s pocitacem, tam jim to zase neumi vysvetlit nebo spoleha na to, ze dnesni deti vyrostly s mobilem v kolebce, coz nase deti teda nejsou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.