| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Danulu fascinuje mne to proto, ze prave ucitelka ocekavala nasi spolupraci a ja se ani nedivim, ptz prvnacci jsou deti ze skolky,kde si jen hraly a najednou maji spoustu povinnosti a ocekava se ze se neco nauci coz je pro ne mnohdy slozite, udrzet pozornost, nezapomenout na ukol, nezapomenout se nachystat, atp. Ja si na sve deti nemuzu stezovat, chytre jsou obe, ta starsi je teda dost roztekana a navic lina, ta mladsi je vztekloun, ale proste jsem jim pomahala aby si zvykly, ze ted uz si jen nehraji. A bylo by mi blbe pak na schuzkach poslouchat, ze deti nemivaji to ci ono nebo ze nenosi ukoly.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.