| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Modřinko, v tomhle máš pravdu. Situace je složitá, ale není neřešitelná.
Netvrdím, že jiné řešení než potrat není.
Máme strašně málo informací. Z toho mála co napsala já osobně to vidím spíš pro potrat. Protože otec sice teď projevuje možná zájem, ale nemůže se spoléhat na to, že mu vydrží. Vztahy s rodiči problematické, maminka s dalším dítětem nesouhlasí, tudíž se asi velká ochota k pomáhání očekávat moc nedá. Bydlení jak jsem pochopila, vyřešená má. Ale jak? Platí nájem? Jak to chce platit z rodičáku? Pokud nebude mít pomoc zvenčí, těžko bude při rd chodit do práce. Jak se zaplatit bydlení, pleny, školní potřeby, oblečení? A to se fakt bavíme jen o tom nejnutnějším.
Ano, existují organizace, které takto pomůžou. Pomůžou možná najít nějaké bydlení (které zakladatelka nepotřebuje), dají nějaký příspěvek na ošacení či kočár a tím to hasne. Nemůže si přece myslet, že nějaká charita jim bude trvale dorovnávat chybějící finance. ~a~
Ale třeba má zakladatelka financí opravdu dostatek. Já jsem úplně nepochopila, jestli se víc bojí finanční nouze, nebo toho, že se třemi dětmi už ji nikdo nebude chtít. Já teda vycházím z toho, že příjem bude mít asi nějaký průměrný a bude mít rodičák.
Jenom bych opravdu důrazně nedoporučovala se spoléhat na to. že jim bude kdokoli trvale pomáhat. Stát, charita apod. To je hodně riskatní.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.