| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Fren zdáte se mi? Dle čeho soudíte že byli přivedené do neveselých podmínek? a za co bych si zasloužila podvázaní vaječníků? za dvě deti které jsou milovány v tuhle chvilku zabezpečeny? jezdí do švp, táborů možná pro vaši zlost můžu říct že dcera byla i zahraničním? za to že můžou chodit na kroužky? a nebo za miminko které bylo bohužel zplozeno v nepravou chvilku. Né vždy všechno bylo růžové a né vždycky jsem jim mohla dopřát tolik co v tuto chvilku. Sama jsem zminila že mé obavy jsou hlavně z existenčních důvodů a je mi jasné že děti potřebují víc než najíst. A bohužel pro mě hraje velkou roli příjem je rozdíl mít dva a jeden natož být na mateřské to je taky hlavní důvod proč zvažuji přerušení. Má představa o vás je taková že sama se sebou máte asi veliký problém ale možná lepší ho léčit jinak než na rodině urážením druhých. všem ostatním strašně moc děkuji za názory mnohé mi hodně pomohli.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.