| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hele, já tě naopak podpořím.

O mém muži se rozhodně nedá říct, že je flink, přesto je velký syn u nás denně, kontakt 1x14 dnů si nedovedu představit. Muže by to jistě těžce poznamenalo... JE fakt, že maminka dřív měla taky určité tendence "bránit", že se chlapečkovi bude po ní stýskat a tak, kolikrát mu i volala a téměř plakala do telefonu, že je jí po něm smutno..., ale čas to utřepal.

Začíná léto, zkusila bych to přes prázdninový režim - aby maminka viděla, že se o děti zvládnete postarat delší dobu a že děti tím netrpí...

Jsem tvrdým nepřítelem soudních rozhodnutí o styku (to je o mě známo), byť chápu, že někdy to jinak nejde. Vám určený styk je žalostný, soudce jej bez problémů na návrh změní na širší. Základní podmínkou (praktickou) je, aby rodiče bydleli někde poblíž, aby bylo realizovatelné, že děti tedy může i tatínek vypravit do školy a školky. Pozor taky na nějaké kroužky atd.

Pokud jsou děti menší, je lepší určitá pravidelnost, když jsou větší, zvládnou už větší pružnost.

To "věnování se" bych zas až tak moc neprožívala, nemyslím, že matka, která chodí do práce a na děti je 11 dnů v kuse sama, sotva přijde z práce a děti ze zařízení, se jim non-stop na 100% věnuje... Nevím, proč by se to mělo vyžadovat po otci...

Já to naopak vidím jako naprosto v pohodě - ve čtvrtek přijdou děti ze školy, školky k tatínkovi, pokud ten přijde později, tak se chvíli postaráš ty, budou mít běžný odpolední režim, ráno je vypraví do školy,školky, bude si pracovat, po příchodu už může začít normální víkendový režim... v pondělí je zase vypraví do školy, školky a odtamtud už si je může vzít maminka zas, příp. teda je ještě jednou vyzvedne a odvede i v úterý...

Já jsem příznivcem nikoli "předávání" dětí v domě matky (jak s oblibou píšou soudci do rozsudků), ale právě předávání "školou", přijde mi to přirozenější... (já, když dítě přijde ze školky domů a třeba za 2 hodiny chci, aby někam šlo (šli jsme), tak dítě kvičí... když ho vezmu ze školky rovnou s tím, že jedeme nejdřív tam a tam, tak je v pohodě). Taky jsem zastáncem nestěhování věcí, tj. toho, aby děti měly své věci u maminky i u tatínka a RODIČE na ně nebyli fixovaní - tj. aby maminka neječela, že děti k tatínkovi odjely v modrém tričku, které koupila ONA, a přijely od tatínka v oranžovém tričku, které koupil ON...

No, je to těžké - tvoje děti - jeho děti - její nové dítě, ještě jste si mohli pořídit společné a byl by to mega výbušný koktejl. Přeju, ať se to dobře utřepe všechno...

Tatínek ať jí řekne, že on chce děti častěji - ideálně tedy pro vás ten čtvrtek - pondělí (úterý) a jestli proti tomu má něco rozumného, tak že to určitě vezme na zřetel. JEstli bude argument (stupidní) jen to, že to není v rozsudku, tak holt jediná správná odpověď je, tak já nechám ten rozsudek změnit, tj. počítej s tím, že se holt potkáme u soudu, aby to v tom rozsudku bylo.

(osobně - mě říct, že odteď uvidím své dítě jen 1x14 dnů o víkendu, tak se jdu rovnou nechat zavřít do blázince - to fakt někomu není blbé tohle udělat druhému rodiči?)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.