| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tohle mi dělaly čtyři z našich pěti dětí. Vždy kombinace reflux + alergie na mléčnou bílkovinu. Ale když je to nově vzniklé, může to být cokoli jiného, u nich to byla dlouhodobá záležitost, jeden taky pil jen ve spánku, další chlapci zase trochu pili jen v leže na zádech... To, že holky dosud UM snášely, nemusí bohužel znamenat, že žádná alegie nepřijde. Kdyby to trvalo dlouho (týdny), zvážila bych jiné UM. Ona ta hypoalergenní jsou objektivně nedobrá (což posuzujeme často my dospělí), jenže těm dětem to bývá dost jedno, hlavně když je nebolí bříško. Držím palce a soucítím, pro mě to bylo neskutečné psycho roky ~;((~;((. Věkem se to zlomilo, ale určitě až po roce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.