| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky, brzdete s temi odsudky. Ted se fakt doporucuji prikrmy drive, navic pokud je treba dite na UM, tak je to cele jeste posunute. Brambory a mrkev mi doporucili zkouset po troskach uz od 5. mesice, po tydnu vzdy zkusit novy druh zeleniny. V sedmi mesicich uz starsi urcite jedlo taky cely obed (narozdil od nezraveho mladsiho, ktere se naucilo neco polknout ze lzicky tak v 9 mesicich, celou porci nesnedlo nikdy). Zloutek si nepamatuju presne, ale v takovych 9 mesicich jsem ho uz urcite pridavala (na doporuceni pediatra samozrejme), je mozne, ze i driv. Navic zakladatelka ho nedala 2 dny po sobe, ale po deseti dnech, kdy diteti nic nebylo. Normalni pristup.

Potreti bych zloutek nedavala, pockala bych s dalsim pokusem az po roce veku. Na alergo testy zatim imho nema cenu, ale klidne se pediatra zeptej. Mne takhle dite hazelo savlicku po cervene repe. Uz mu ale bylo o trosku vic, surovin v obede mel taky vic, takze to dalo trosku patrani, po cem to je. Pozdeji jsem se docetla, ze se zavadenim repy se ma z nejakeho duvodu pockat na pozdeji, ale u dr. mi ji tehdy doporucili. Nenadelas nic. ~d~ At ti miminko hezky ji a nezvraci. ~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.