| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já budu předávat dál svoje třeťáky.

Brečet asi nebudu, obrečela jsem, když to vypadalo loni, že u nich budu muset skončit, ale letos zatím nic. Asi že na to jsem připravená od začátku, že je předám v té třetí, a zároveň mám tu možnost je dál vídat, nezmizí mi úplně...možná je budu v dalších letech učit, některé nebo všechny...

Hodně náročné pro nás s kolegyní bylo rozdělit je ze dvou třech nových tříd, to byl velký nápor na psychiku, a jak tyhle problémy nemívám, tak v tu dobu jsem ani jíst nemohla, rozdělovala jsem je i ve spánku, nešlo před tím utéct....tak možná i to udělalo svoje, že jsem se vlastně se třídou "rozloučila" už tím...
O některé z nich se obávám, jak si sednou s novými učitelkami a co to s nimi udělá...

Ale taky je fakt, že mám před sebou vyhlídku, na kterou se nejde netěšit. Budu mít opět prvňáky, 18 dětí ve třídě s asistentkou...tu znám, je to naše bývalá uklízečka, jezdila s námi jako doprovod na plavání a je skvělá...teď si dokončuje kurz a jediné, co ji zajímá, aby se tam toho naučila co nejvíc a byla mi a dětem co nejvíc užitečná....(takže vlastně nebrečím ani kvůli své současné asistentce, která pokračuje dál s dítětem....a asi ve mně vítězí moje racionální já, považuju za skvělé, že ona zůstane s těmi dětmi v téhle konkrétní třídě, budou mít novou nezkušenou učitelku a ta moje asistentka ty děti zná, ví o každém z nich, co potřebují, plus tedy ty děti z paralelky také zná a může to tam trochu ohlídat.....). Budu moc učit genetickou metodu čtení, rodiče buď znám, protože jsem učila jejich starší dítě, nebo si mě vybrali třeba na Dni otevřených dveří nebo u zápisu, podle učitelek ve školce a podle první třídní schůzky, co jsme měli, jsou ladění na stejnou vlnu jako já....
Takže bez ohledu na to, jak silný vztah jsem měla k těm součaným dětem a jak dobře jsem vycházela s většinou současných rodičů, to přede mnou vypadá jak sen....snad z něj nebudu muset procitnout....

A možná sama sebe zítra překvapím a obulím to všechno.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.