| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Se začátkem prázdnin na mě doléhá obvyklý splín. Jsem 6 let rozvedená, synovi je 11. Poslední 3-4 roky o něj jeho otec jeví minimální zájem. Přestože bydlí od nás jenom 30 km, syna si bere 1x za 3 měsíce, a to většinou jen na 1, max. 2 dny. O prázdninách pak se svým synem stráví celé 3 dny! Letos před koncem školního roku jsme ho žádali, ať dá do 29.6. vědět, kdy si syna vezme. Neozval se dodnes, tak jsem mu napsala, jak to vypadá. Samozřejmě neměl žádný termín a nepamatoval si ani termíny, které jsem mu dopředu hlásila, že syn nemůže. Evidentně o tom ani nepřemýšlel. Pak z něj vylezlo, že neví, protože má taky "svoje volno" a těmi termíny, co jsem mu teď zase připomněla, se "výběr zužuje". Jsem tak vzteklá! Nejradši bych ho nahlásila na sociálku nebo někam, ale vím, že si tím nic nepomůžu. Je mi ale hrozně líto syna, který by k taťkovi chtěl...
Asi jsem se chtěla jen vypovídat, ale kdyby k tomu někdo něco měl, ráda si to přečtu.
Hezký letní večer všem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.