| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No vidíš, naše mrnavka je na chlup stejne stara jako tvuj syn, meri také 110 cm, vazi 19,5 kg ale rozhodne o ni nemůžu říct, ze je hubena.

Podle me je to uplne normalni ctyrleta holčička tak akorát, ovsem muj otec ji vcera, když skákala na tramposce, nazval kobylou ( byla tam s maličkou drobnou 2,5 letou holčičkou, tak to byl kapku rozdíl ).

Je ale fakt, ze do některých éterických holčiček, co s ni chodi do školky, a na kterých plandaj leginky, ma fakt hodně daleko.
Baculata byla od miminka - holt vyrabim salko a ona ma pomaly metabolismus a navíc vsechno vyuzije - taky jako vylucny kojenec kakala 1x za mesic ~;). Nejhur vypadala tak nejak na 2,5 roce- to mela i celulitidu. Z toho za ten cca 1,5 rok ale fakt sama vyrostla.

Ji tento posledni rok tak nějak normálne, na porce dle ostatních deti spis min, nez vic, miluje ovoce, zeleninu tedy preferuje tepelne upravenou, syrovou temer vůbec - to ma ale uz od malička. Nicmene do tech cca tri let jedla fakt stopove- 3-4 lžičky hlavniho jidla, 1/4 jogurtu, 1/3 rohliku s máslem a fakt byla vždycky takova pekna. Je tedy fakt, že byla kojena do 3,5 let, zas na druhou stranu um nezná, instantni kasi mela párkrát za život - prostě si normálne vzala trochu vařene večeře co jsme jedli my.

Ona je holt po mně, ja jsem taky nikdy nebyla hubena. Jednu dobu jsem tedy byla silnější - cca konec základy a střední škola, ale od 18-s vahou výraznější problém nemam - resp . Nepreziram se, hybu se a jim tehdy, když mám hlad -tedy i třeba v 11 vecer. ..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.