| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nečtu, co psali ostatní, ale mohu napsat, že mám dvě holky. Jedna je od malička hubená a druhá je od malička mohutnější. Od doktorů vím, že asi bude mít sklony k přibírání, protože jí jídlo chutná a hlavně robusnější je i kvůli silným kostem. Ale je pravda, že je velký problém děti nutit do pohybu venku, jak vletí do puberty a samy nemají potřebu pohybu resp. si nepřipouští, že tu potřebu mají - samozřejmě jim ale chutě zůstanou, takže se málo hýbou ale kalorie doplňují. My jsme s manželem v práci od rána do večera a nemáme moc ani páky jak ohlídat, co si zajdou koupit... stále ale věřím, že jí relativně dobře. Když jsme doma, tak samozřejmě hlídám, co jí, co pijí, jestli byly aspoň nějakou chvíli venku (trampolína, bazén), podávám zeleninu, luštěniny... ale ne vždycky se mi podaří je z toho pokojíčku dostat ven - na procházku s námi jdou jen když opravdu tlačím na pilu a opravdu ne vždy mám sílu se s nimi hádat. U té starší, která byla vždycky hubeňour už si také všímáme s mužem, že se mění v ženskou a roste jí prdelka, trošku se obaluje tukem...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.