| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jentak, máš pravdu s těma školníma fotkama. Já byla taky skoro kost a kůže. Žádný zadek, stehna, prsa, jenom malý špek kolem břicha. A to mi všichni říkali, že prý jsem tlustá. Možná jsme v dětství byli spíš živinově podvýživení. Monotónní svačiny, ne moc velký výběr, drahé jídlo. V mém dětství rodiče kupovali jenom junior, paštiky, možná nějaký plátkový sýr... žádná libová šunka ap. Z tohohle na svačinu moc neztloustneš. Sladké jsme dostávali jen, když se šlo obchodu a protože nás bylo víc, tak to byla jen nějaká levná tatranka. Jeden kus. Neexistovalo, že by se nám koupila tabulka čokolády. To bylo jen na svátek, narozeniny, konec školního roku... Kapesné jsme neměli, takže jiný přístup ke sladkostem nebyl. Ostatní děcka na tom byla zhruba stejně, když rodiče neměli víc peněz. V dětství tak jedna, dvě holky ve třídě měly super svačiny, docela tučné a sladkosti a dobroty, ale to bylo pro to, že neměli sourozence a rodiče si to mohli dovolit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.