| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já si to moc nemyslím. Stáří má stále co nabídnout. To, že stařenka má problémy s řešením "úředních záležitostí" bych do toho moc nepletla. Jak mám já vyplnit jakýkoliv formulář, složenku... vždy jsem dost nejistá a to mi do důchodu chybí ještě sakra moc let. Rodina se mi občas směje, jak jsem mohla vystudovat 2 VŠ, když tohle nesvedu.

Vždy a v každém věku bylo mládí dravé a stáří plné životních zkušeností. Tak to bylo, je a bude.

A teď mimo tvůj příběh - viděla jsem před časem v televizi pořad, ve kterém vystupovala i Jiřina Šiklová. Pořad byl věnován "šmejdům" a ona tam vyjádřila jeden svůj názor. Neumím to vyjádřit tak hezky jako ona, ale bylo to ve smyslu " z mladých blbců se stávají staří blbci. Věkem se člověku jeho IQ extrémně nenaroste. Člověk nezmoudří, jen nabere životní zkušenosti".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.