| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, a kolikrát jsi osobně se synem někde byla, když byl malej~;)?

Mám dvě děti, každý úplně jiný, syn byl náročný batole a mimino, nespací, hyperaktivní, vzteklý, od narození spal nejvíc tak 12 hodin ze čtyřiadvaceti, už v porodnici mě chodily napomínat, ať si s ním něco udělám, že tak řve, což jsem teda čekala spíš radu od nich.
Od tří let je to zodpovědnej malej dospělej, od sedmi let vzorně hlídací bratr, tak od jedenácti - dvanácti nevíme, že ho máme, postaral se o domácnost, o sestru, uvařil nakoupil , vzal sestru do kina...

Dcera byla spavý, tichý, klidný mimino a batole, málem jsem na maminky "hysterických dětí" koukala svrchu jako na neschopné~f~, nenáročná zodpovědná předškolačka a teď si to vybírá ~t~, nedělá nic. Vedený byly děti tak nějak podobně.

Věřím, že třetí a další děti by to měly zase úplně jinak, výchovu bych nepřeceňovala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.