| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dneska ráno, jedu si po pražském vnitřním okruhu, v prostředním pruhu, když najednou, bez blinkrů, vystřelí auto z pravého pruhu a já mám co dělat, abych do něj nenabourala, naštěstí v levém nikdo nejel, tak jsem na poslední chvíli uhnula tam (šikulka, i blinkr jsem stihla vyhodit). Samosebou mě zajímalo, co za inteligenta mě tak ohrozilo a tak jsem se do auta během předjíždění koukla, sedí tam ženská, ramenem si drží mobil, něco do něj vykládá, mává u toho druhou rukou s kelímkem (bez víčka) a volant si jen přidržuje tou rukou, na jejíž straně má ten mobil... v tu chvíli jsem pochopila, že na nějaký blinkr prostě už nemá dost volnou ruku a na koukání do zrcátek dost volné mozkové kapacity...
Připomnělo mi to vtip, jak chlap vypráví kamarádovi : ty ženské už neví, co by za tím volantem dělaly, představ si, že mě dneska míjela autem ženská, co si za jízdy malovala pusu... já se tak lekl, že mi z pusy vypadla cigareta, zvrhnul jsem si kelímek s horkou kávou do klína, kde jsem měl položenou bagetu, jak jsem se spálil, zařval jsem, takže šéf, se kterým jsem měl konferenci přes notebook se lekl taky a prý jen tak tak, že se nevyboural...
Já sama teda taky často telefonuju (výhradně s handsfree), piju (z lahve nebo kelímek, hrnek s víčkem), občas jím (nic co padá, teče), jsem schopná se v koloně nalíčit, namazat si ruce krémem, přetřít pusu balzámem...
Co v autě (za volantem) běžně děláte vy? A vadilo by vám větší omezení zákonem toho, co se za volantem smí a co ne (pití, jídlo, telefonování s handsfree...)?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.