| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, já nějak nerozlišuju komerční zážitek a nějaký jiný...buď mě ta věc zajímá a baví, tak ji absolvuju a nebo mi to nic neříká a nejdu tam, ani když je to podle někoho kvalitní a povznášející záležitost....jestli je to pro někoho pokleslé, nebo ne, to je mi celkem jedno, to neřeším, důležité je pro mě jenom to, jestli to má nějaký význam pro mě (nebo pro naší rodinu). Jinak obecně si možná pod pojmem komerční zážitek představím spíš nějakou atrakci za drahé vstupné apod...ale to nic nemění na tom, že jestli mi to něco říká, tak tam stejně půjdu, pokud ne, tak mi to bude ukradené....a stejně tak i opačně....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.