| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem v oblasti těchto sítí dost nevzdělaná (nepoužívám nic), asi bych se měla v zájmu výchovy víc zajímat. Starší syn se (jako asi většina kluků) zajímá spíš o hry než soc. sítě. Ale taky má spolužačku (10 let), která má profil snad na všech těchto sítích. Ona sama s tím nejspíš potíže (zatím) nemá, ale zřejmě tam zadala nějaké informace o kamarádkách (tel. čísla) a někdo pak kontaktoval ty kamarádky (které samy zřejmě na soc. sítích nejsou, jestli jsem to pochopila dobře) formou sms jakoby jménem té spolužačky, že ona by s nimi chtěla jít někam nakupovat atd., tj. teoreticky podle mně dost nebezpečná záležitost, kdyby ony s ním někam opravdu šly. Naštěstí to všechny řekly rodičům (v tomhle věku se "tady u nás" děti přeci jen asi nikam bez domluvy s rodiči nevydávají), hodně se to pak řešilo ve škole a snad hlásilo i na PČR, výsledek nevím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.