| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Delete máme to podobně. Mladší (9,5 roku) jede na dva příměstské tábory a starší (téměř 14 let) byla na jednom příměstském (tématickém) s mladší dcerou - téma se naší starší dceři zamlouvalo, tak tam jela. Od začátku jsme věděli, že tam bude nejspíše nejstarší, ale nevadilo jí to - byla jsem domluvená s vedoucími, že ji případně zapojí a bude jim pomáhat s mladšími dětmi. Nakonec díky týdnu příměstského tábora možná zjistila, co by ráda dělala jako povolání - odhalil se tam kladný její vztah k dětem, což jsme moc rádi, protože do teď vůbec netušila... i kdyby to byl jen záblesk, to to vnímáme pozitivně. (Na táboře právě pomáhaly holčiny studující pedagogickou střední školu).
Starší dcera na konci příměstského tábora hlásala, že za rok půjde na příměstský tábor se ségrou klidně zase :-)
Jinak jelikož já jsem ve výpovědní lhůtě a vůbec netuším, jak to dopadne, jestli mi umožní současný zaměstnavatel dočerpat si dovolenou či neumožní, tak nevím, jak dopadne naše dovolená... rádi bychom aspoň na pár dní s koly na jižní Moravu...
Děti tedy tráví prázdniny doma, v bazénu či na trampolíně na zahradě; když je hezké počasí, tak o víkendu jedeme k vodě nebo jezdíme na kolech; tu a tam se u nás zastaví nějaká návštěva... A tráví celé dny až do večera se sousedovic vnučkami - jedna žijící v zahraničí, takže jsou si vzácné. Myslím si, že si to holky užívají i tak...

Babičky sice máme, ale jedna pečuje celodenně o svoji devadesátiletou ležící maminku (a naše holky to u ní nebaví, protože s bratránky žijícímu poblíž ní už díky pubertě nejsou jedna ruka) a moje maminka na ně nemá tolika času, - přece jen je uvázaná v péči o svou maminku. No a tchýňka žije ve špatných podmínkách (plísně v domě, kočky... obojí mým dětem vadí kvůli alergiím), takže tam jezdíme maximálně na párhodinové návštěvy. K nám už sama vlakem nebo busem v létě nezvládne přijet ani jedna.
Takže jsme vděční za sousedku, která na naše děti o prázdninách "dohlíží".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.