| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Konvalinka30 , jelikož jsem žila ve víkendovém manželství hodně, hodně let....vím co to obnáší....

Děti na něj nejsou zvyklé, on není zvyklý na ně, trávit s nimi čas nechce, neví co s nimi má dělat....není na to zvyklý....

U nás to bylo tak, že manžel s nimi jezdil když byl doma přijel s práce a jel s nimi na kolo (na hodinku), nebo je vzal na písek a tam se plácnul...oni si stavěli a byli spokojený. průšvih je, že máš ty děti dost daleko od sebe a to se blbě plánují aktivity.

V létě jim věnoval poctivě týden(já je zabalila, on přijel a odjeli stanovat, mladší byl poprvé no jen o málo starší než máš nejmladšího) a další kdy převzal celou domácnost a ještě mě vozili ráno na jarmark. Ale opět, byli stejně starý mohli mít stejné aktivity...., když spaly, spali oba a ty ty starší asi těžko po O ukecáš, aby šli spát...

Jinak taky měl problém, že netušil co s nima...jak na ně nebyl zvyklý, ale prosil mě, abych jim něco vymyslela, že to s nima podnikne. Každý víkend se snažil jim věnovat aspoň půl den, oni 3, beze mě. Prostě oni se musí sžít s tím tátou...a věř mi, že Tebe k tomu nepotřebují, když tam budeš, budou se ty děti obracet...v 99% na Tebe.

A k dovolený....ta se chystá společně, společně se rozhoduje, kam se pojede co se bude a to od školkového věku měli možnost spolorozhodovat......takže pokud chtěli kluci cestou z výletu se stavit 4x z týdne na betlém v Rájecké Lesné, tak se tam jelo....stejně tak se roky dělá to, že okolo vánoc, když máme nejvíc času, každý napíše papírek a místo kam by chtěl, pak se to probere. Nechají se jen ty ,místa debatuje se a pak se většinou losuje. nikoho teda v létě nepřekvapí, že něco....většina je dojasněná okolo března, dubna, pokud se teda odjede. Ubytování nezajištuji NIKDY. Kam dojedeme, tam dojedeme....tam spíme.


Ale u Vás vázne komunikace takže to u Vás nepůjde. Pokud by jste vyjasnili toto měla by jsi lepší žití.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.