| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jana+3 princezny, já tu měla synovce a měli problém ujít 1,5km tam a zpět....neskutečný.....já to brala jako nenáročnou procházku, protože to dávalo moje 15měsíční batole bez kočáru...aspoň jednu cestu....a tohle jsou předškoláci... jsem si pak měřila kolik , že to je, že to byl problém.

A to mi pak někdo vykládá o tom, jak jsou městský děti líný....ty vesnický jsou na tom asi kolikrát ještě hůř.
(od domu do auta, dojedou před školku a odpoledne zpět....na zahradě sami nemůžou být, je tam voda....bazény a tak)...

o kondičce dnešních dětí si myslím svý a jsem ráda, že doma nemám lenochy...teda mladší je zase maličko extrém na druhou stranu....včera ujel asi 60km na kole v tom vedru....prý trénuje....~8~ dneska má za sebou 50km a jen co trochu vytráví jde znovu.....a večer ještě jednou.

Jo a jeho představa dovolené je jezdit na kole po kopcích kolem Grenoblu. A to se neslučuje s nikým u nás doma, bude muset sám, já jsem mu řekla, že bych se válela tak v kempu....i to auto do toho jednoho mělo co vyjet~t~
Tak,aby o něm jednou taky někdo nezakládal diskuzi....jaký je šílený, že chce na dovolený lítat po kopcích ve vedru na kole.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.