| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Milado,

já svatbu považuju za interakci hostů i svatebního páru.

Tj. ne že jedni poroučej a druzí poslouchaj, kdyby si svatebčani určili "klobouk a bez klobouku sem nelez", tak by mi to přišlo vůči hostům krajně neslušný. Četla jsem o americkejch svatbách, kde nevěsty vyloženě terorizujou hosty, aby bylo všecko tip top, družičky oblečený všechny stejně, a vyžadujou to až hystericky - to mi přijde nevhodný a ač jsem jinak celkem pro každou srandu, tak do tohohle bych asi nešla.

Ale pokud by si dali téma svatby třeba "v kovbojským stylu", tak bych očekávala, že to s babi a dědou proberou a domluvěj se na něčem, co by pro ně mohlo bejt přijatelný (třeba by někdo neakceptoval kostkovanou košili, ale kdyby mohl mít oblek, tak by byl ochoten si na hlavu dát kovbojskej klobouk), případně pokud by jim babi řekla "nezlob se, Maruško, já bych se v tom opravdu necejtila", tak by Maruška řekla "to nevadí, babi, tak pojď jak chceš ty, pro mě je důležitý, abys tam byla".

A pokud by chtěli nějaký zvláštní propriety, tak bych předpokládala, že je taky pomůžou zajistit a nebudou hosty nutit, aby si kupovali jen kvůli jejich svatbě kovbojský klobouky a kostkovaný košile.

Vlastně bych řekla, že taková "jiná" svatba může bejt docela dobrej prubířskej kámen vztahů v rodině.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.